מה כדאי לדעת על עבודותו של אוסטאופת

אוסטאופת הוא מטפל בשיטה האוסטאופתית, זו שיטה ידנית וטבעית שנועדה לטפל ולהקל על מגוון רחב של בעיות.

אוסטאופת

הכשרה

  1. על מנת להיות אוסטאופת יש לעבור מסלול הכשרה ארוך ומאתגר של כ- 3,400 שעות.

במהלך מסלול ההכשרה האוסטאופת לומד מגוון טכניקות ושיטות שונות כמו אנטומיה, פיזיולוגיה, ביומכניקה ועוד ועוד.

  1. בעת לימודי האוסטאופתיה האוסטאופת ילמד יוכשר על בסיס ידע של רפואה מערבית (קונבנציונלית – יסודות) כמו אנטומיה (כפי שאמרנו), אורתופדיה, נוירולוגיה ועוד וגם את שיטת האוסטאופתיה עצמה על שלל גווניה כמו טכניקות רפלקס, סמיולוגיה ואוסטאופתיה כללית. אוסטאופת עובד בשיטה עמוקה וטיפולית עם המטופל, החל ממחקר ועד גילוי מקור הבעיה או הכאב. לאו דווקא מקור הכאב יהווה המקום בו האוסטאופת יתחיל לעבוד.

שיטות לימוד

  1. האוסטאופתיה מתחלקת לכמה שיטות לימוד, ביניהן גם אוסטאופתיה קרניאלית שמטפלת ברקמות הגוף, בעצבים ונותנת פתרון רחב לבעיות גב, כתפיים, ראש, כאבי מפרקים, עייפות וכאבים החוזרים על עצמם. אוסטאופתיה ויסראלית הנוגעת בתנודות הסרעפת ובקשר שלה עם איברים אחרים ואוסטאופתיה סטרוקטורלית הנוגעת במבנה עצמו שמביא לתפקוד הגוף, מביאה להתאמה בין השרירים לשלד ומטפלת בכלל האיברים ובמגוון רחב של בעיות.
  1. באירופה יש ריבוי של אוסטאופתים ובעיקר בצרפת ואילו בארץ המקצוע תופס תאוצה בקצב מסחרר ונהיה מבוקש עד מאוד, אוסטאופתים יכולים לפתוח קליניקה פרטית וגם לעבוד בקופות חולים ציבוריות ולתת שם שירות.
  1. סטודנטים רבים נושרים כבר בשנה הראשונה ללימודי האוסטאופתיה עקב לחץ הלימודים והדרישות בדרך לדיפלומה רשמית על מנת להיות מטפל מוסמך.

אלה היו 5 עובדות על לימודי אוסטאופתיה ועל דרך טיפולו של האוסטאופת, אנו מקווים שעזרנו להבהיר במה שונה האוסטאופת ממטפלים אחר בשיטות שונות.

המרכז האוסטאופתי שם את המזור לכאבים במרכז הראייה הטיפולית. אנו מטפלים במגוון רחב של בעיות, מכאבי גב, כאבי ראש, מיגרנות, כאבי שרירים, מפרקים, בעיות בפיריון, התפתחות התינוק והילד, בעיות בקרב קשישים, פציעות ספורט ותאונות שונות (טראומות של הגוף).

אנו נשמח לעמוד לצדכם בכל בעיה

אנו צרו איתנו קשר כאן

ברונו רוזמבלום וצוות המרכז האוסטאופתי


הכירו את המומחים:

D.O ברונו רוזמבלום

אוסטאופת - ברונו רוזמבלום מייסד בית הספר לאוסטאופתיה וחינך דורות רבים של סטודנטים לאוסטאופתיה.

ברונו התחנך בעצמו בצרפת והיה אחד מחלוצי השיטה בארץ.

בין אם אתם צריכים טיפול או אפילו מתעניינים ללמוד את המקצוע, ברונו וצוותו – הכתובת הנכונה.

 

2014 © Copyright - OSTEOPATHICENTER

לקביעת תור התקשרו        050-3056396