לכל גיל או מצב יש טיפולים מתאימים במרכז האוסטאופתי

לבחירתכם מגוון טיפולים:

טיפול אוסטאופתי בתינוקות

פגיעות ספורט

טיפול לנשים בהריון

טיפול בקשישים

הריון ולידה

אוסטאופתיה רואה קשר הדוק בין מבנה הגוף לבין תפקודו.  חשוב להתחיל בטיפולים בזמן ההריון,  גם אם אין כאבים או תלונות ספציפיות.

קרא עוד>>

טיפול בתינוקות

הטיפול האוסטאופתי בתינוקות  יכול לפתור מספר בעיות כמו בכי לא מוסבר, קשיים בהאכלה, חולי, כאבי בטן (colic) וגזים, כמו גם הפרעות שינה ודלקות חוזרות.

קרא עוד>>

ורטיגו

הורטיגו היא סחרחורת המדמה תחושה סיבובית ואי שיווי משקל. לעיתים אדם ירגיש מעין תחושה שבה הוא נמשך לרצפה או לצד, למרות שהוא עומד ישר ויציב.

קרא עוד >>

כאבי ראש ומיגרנות

המיגרנה מתחילה בעיקר בגיאלי ההתבגרות, יכולה להופיע גם בקרב קשישים וילדים, היא נחשבת שכיחה אצל 20 אחוזים מקרב הנשים וכ15 אחוזים מקרב הגברים.

קרא עוד >>

איכות חיים וגיל הזהב

כאשר הגוף מזדקן, הוא מאבד מהגמישות והאלסטיות שלו (שרירים, שחיקת עצמות…), וזה משפיע על  תנועת המפרקים- תנועת הגוף בכלל… זהו מצב טבעי  הקשור בשחיקת הגוף עם הזמן.

קרא עוד >>

תאונות עבודה

תאונות שכיחות מביאות לכאבים בגב ובחלקיו השונים: הגב התחתון, האמצעי או העליון (אזור הצוואר), אחרות יכולות לפקוד את הברכיים כתוצאה מהתכופפות יתר ואי הקפדה על עבודה נכונה בעת הרמת משקלים.

קרא עוד >>

פגיעות ספורט

הגבלה בתנועות המפרקים והתכווצויות שרירים בבוא הזמן יגרמו לירידה בכושר התפקוד, ברמת הביצועים, ובמצב הבריאות הכללי של אותו ספורטאי. לאוסטאופתיה תפקיד מאוד חשוב בליווי ספורטאים מכל תחום שהוא

קרא עוד >>

בעיות מפרקים

ישנו סיכוי שהסובלים מכאבים באזור הברך יחושו שוב ושוב בעתיד החמרה במצבם, מחקרים מצביעים על כשליש ממספר החולים. טיפול אוסטאופתי מתאים בשלב מוקדם יחסית יכול לעזור ולשפר משמעותית את הבעיה.

קרא עוד >>

בעיות אלו יוצרים כאבים אקוטיים או כאבים כרוניים (מופיעים מספר פעמים בשבוע או בחודש ונמשכים מספר שעות עד ימים). מטרת הטיפול הינה להוריד בכמות הכאבים, לשפר תנועתיות, ולשפר את איכות החיים בכוונה שהמטופל יסבול פחות. האוסטאופתיה הינה טיפול בסימפטומים וטיפול מונע בכך שהיא תמזער את תהליך הניוון והתקשות הרקמות.