טיפולים

לכל גיל או מצב יש טיפולים מתאימים במרכז האוסטאופתי

לבחירתכם מגוון טיפולים:

טיפול אוסטאופתי בתינוקות

פגיעות ספורט

טיפול לנשים בהריון

טיפול בקשישים

בעיות מפרקים

ישנו סיכוי שהסובלים מכאבים באזור הברך יחושו שוב ושוב בעתיד החמרה במצבם, מחקרים מצביעים על כשליש ממספר החולים. טיפול אוסטאופתי מתאים בשלב מוקדם יחסית יכול לעזור ולשפר משמעותית את הבעיה.
קרא עוד >>

פגיעות ספורט

הגבלה בתנועות המפרקים והתכווצויות שרירים בבוא הזמן יגרמו לירידה בכושר התפקוד, ברמת הביצועים, ובמצב הבריאות הכללי של אותו ספורטאי. לאוסטאופתיה תפקיד מאוד חשוב בליווי ספורטאים מכל תחום שהוא
קרא עוד >>

תאונות עבודה

תאונות שכיחות מביאות לכאבים בגב ובחלקיו השונים: הגב התחתון, האמצעי או העליון (אזור הצוואר), אחרות יכולות לפקוד את הברכיים כתוצאה מהתכופפות יתר ואי הקפדה על עבודה נכונה בעת הרמת משקלים.
קרא עוד >>

איכות חיים וגיל הזהב

כאשר הגוף מזדקן, הוא מאבד מהגמישות והאלסטיות שלו (שרירים, שחיקת עצמות…), וזה משפיע על תנועת המפרקים- תנועת הגוף בכלל… זהו מצב טבעי הקשור בשחיקת הגוף עם הזמן.
קרא עוד >>

בעיות אלו יוצרים כאבים אקוטיים או כאבים כרוניים (מופיעים מספר פעמים בשבוע או בחודש ונמשכים מספר שעות עד ימים). מטרת הטיפול הינה להוריד בכמות הכאבים, לשפר תנועתיות, ולשפר את איכות החיים בכוונה שהמטופל יסבול פחות. האוסטאופתיה הינה טיפול בסימפטומים וטיפול מונע בכך שהיא תמזער את תהליך הניוון והתקשות הרקמות.